0553 110 50 06
info@skypeingilizce.com
Hakkımızda
Home

Hakkımızda

Hakkımızda

Merhaba! Dünyada en çok tercih edilen eğitim sistemlerinden “konuşarak öğrenme” metodunu anadili ingilizce olan eğitmenlerimizle kapınıza getirdik.

Bireylerin ya da kurumların İngilizce öğrenme ihtiyaçlarını, anadili İngilizce olan eğitmenlerimizle, birebir ve sizin öğrenme hızınıza göre hazırlanan özel eğitim programıyla gerçekleştirmekteyiz.

Eğitmenlerimiz Amerika, İngiltere ve Filipinlerde yaşamakta olup, eğitim programımız Penn State Üniversitesi danışmanlığıyla gerçekleşmektedir.

Derslerimizi “konuşarak öğrenme” metoduyla ve Skype programı aracılığıyla canlı ortamda görüntülü, sesli ve yazılı olarak gerçekleştirmekteyiz. Derslere akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar ile katılabilirsiniz.

İngilizce öğrenme ve konuşma programınız size uygun zaman dilimlerine göre planlanıp mekandan bağımsız gerçekleşmektedir.

İngilizce konuşarak öğrenilir.

12

Öğretmen

289

Öğrenci

5

Farklı Alanda

5

Farklı Ülkede

01. Profesyonellik

Profesyonellik online dil kursları için en önemli etkenlerdendir. Bu doğrultuda anadili İngilizce eğitmenlerimizle global anlamda İngilizce öğrenme ve konuşma metodumuzu geliştirerek eğitim materyallerini ve etkinliklerini hazırladık.

02. Esneklik

İngilizce öğrenme ve konuşma gereksinimi olmasına karşın bir kursa gidemeyecek kadar meşgul kişiler için online dil okulu programımızı tasarladık. Derslerinize günün her saatinde, her türlü cihaz (bilgisayar, tablet, akıllı telefon) üzerinden evde, işte, yolda katılabilirsiniz.

03. Kalite

Eğitmenlerimizi belirli kriterleri sağladıklarında eğitim kadromuza dâhil etmekteyiz. Bu bağlamda özenle seçtiğimiz native eğitmen kadromuzla gerçekleştireceğiniz birebir özel dersinizde konuşma becerilerinizin çok daha hızlı geliştiğine şahit olacaksınız.

04. Ekonomik

Alışılagelmiş İngilizce kurslarının mekan gereksinimi, klasik eğitimle uzun kurlar olarak hazırlanmış olması gibi bir çok nedenle yeni nesil online dil kursları sadece birebir özel ders olmasına rağmen çok daha uygun maliyetlidir.